Ubezpieczenia komunikacyjne w Poznaniu i Koninie

ubezpieczenie komunikacyjneUbezpieczenia komunikacyjne to najbardziej popularna polisa w Polsce. Z racji obowiązku posiadania polisy OC, zdecydowana większość kierowców posiada taką polisę. Część z nich dodatkowo chroni się polisą AC i NNW. Pakiet ubezpieczeń sprawia, że podróżowanie pozbawione jest ryzyka finansowego w przypadku zdarzeń losowych, wypadków czy kradzieży auta.

Coraz częściej do polis OC i AC dokładane są rozmaite usługi dodatkowe takie jak Assistance lub pakiet serwisowy. W gąszczu ofert prawie każdy klient ma problem z dokonaniem wyboru. Towarzystwa ubezpieczeniowe prześcigają się w robieniu ofert nie dających się porównać. Przekaz reklamowy nastawiony na niską cenę i duże zniżki często ukrywa prawdziwe koszty.

Jeśli chcesz wybrać dobrze i kupić sprawdzoną polisę wybierz takiego ubezpieczyciela, który ma renomę i nie stosuje agresywnych technik marketingowych. PZU jest firmą, którą stać na obsługę polis, a nie stać na utratę reputacji. Polisa w PZU nie musi być droga. Pozwól, że przygotuję ofertę indywidualną dla Ciebie.

Oprócz ubezpieczeń komunikacyjnych oferuję ubezpieczenia majątkowe, zawodowe, grupowe, zdrowotne i inne.